Gazipaşa Havalimanı Transfer

7 Gün 24 Saat Aralıksız Gazipaşa Havalimanı Transfer Hizmeti ile siz değerli yolcularımıza transfer hizmeti sunuyoruz. Gazipaşa Havalimanına gelişlerde veya dönüşlerde Ekonomik Transfer, Özel Transfer, VIP Transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. dytransfer.com Gazipaşa Havalimanı Transferi konusunda müşterilerine en kaliteli ve keyifli transferi sunar.

Gazipaşa Havalimanına Gelişlerinizde Çağrı Merkezimizi arayarak, Whatsapp Üzerinden iletişime geçerek, Mail Göndererek veya Web Sitemiz üzerinden rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Gazipaşa Havalimanına gelişlerde tüm uçuşlar Operasyon Ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Uçağınızda yaşanacak rötar ya da geçikmelerde ekibimiz rezervasyonunuzu otomatik olarak güncelleyecek ve yeni planlama yapacaktır.

Gazipaşa Havalimanına gelişlerde yinede uçağınızda rötar veya geçikme yaşanır ise bunu lütfen çağrı merkezimize iletiniz.

Antalya Havalimanı Demirtaş Transfer

Gazipaşa Havalimanına Nasıl Gidebilirim?

Gazipaşa Havalimanı Transfer 7 Gün 24 Saat Boyunca Transfer Hizmetimiz Mevcuttur. Çağrı Merkezimizi Arayarak Sizin İçin En Uygun Transfer Seçenekleri Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Gazipaşa Havalimanı Transfer Nedir?

Gazipaşa Havalimanı Transfer Kişilerin veya Grupların Gazipaşa Havalimanından Gitmek İstedikleri Bölgeye Ulaşım Hizmetidir. Kişiler veya Gruplar Ekonomik Transfer veya Özel Transfer seçeneklerini seçerek Havalimanı Transfer Hizmetini Kullanabilirler.

Transfer Özellikleri;

 • Bireysel Sigorta & Uçak Bileti Garantisi

 • Sınırsız Wi-Fi, Araç İçi İkramlar, Kısa Mola

 • Son Model Lüks, Klimalı Araçlar

 • Adresten Alınma ve Adrese Bırakılma Hizmeti

 • 7 Gün 24 Saat Ücretsiz Havalimanı Karşılama Hizmeti

Antalya Havalimanı Demirtaş Transfer Nedir?

Gazipaşa Havalimanı Transfer Seyahat Süreleri

Gazipaşa Havalimanı Bölge Transfer Süreleri

 

Belek

150 km

150 Dakika

 

Side

85 km

85 Dakika

 

Alanya

35 km

35 Dakika

 

Kemer

225 km

225 Dakika

 

Manavgat

85 km

85 Dakika

 

Okurcalar

65 km

65 Dakika

 

Kızılağaç

80 km

80 Dakika

 

Avsallar

70 km

70 Dakika

 

Göynük

205 km

205 Dakika

Diğer bölgeler için çağrı merkezimizi arayabilir veya sistem üzerinden en doğru seyahat sürelerini öğrenebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Demirtaş Transfer Ücretleri

Gazipaşa Havalimanı Transfer Ücretleri

Gazipaşa havalimanı transfer fiyatları gideceğiniz bölgeye ve transfer modeline göre değişklik göstermektedir. Otopark ücreti ve Karşılama ücreti fiyatlara dahil olup, listede yazan fiyatlar hariç ek ücret ödemezsiniz. Ayrıca ödemenizi kredi kartı ile yaparsanız ilave olarak kredi kartı ücreti komisyon ücreti bulunmamaktadır. Ödeme yöntemlerini kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Gazipaşa Havalimanı Transferlerinde Neden DYK Transfer?

 • Ücretsiz Gazipaşa Havalimanı Karşılama Hizmeti

 • Havalimanında Minumum Bekleme Süresi

 • Tam Zamanında Hizmet

 • Süpriz ücretler yok! Herşey Dahil Fiyat (Otopark, Kredi Kartı Ücreti, Tüm Vergi ve Geçiş Ücretleri)

 • 7 gün 24 Saat Canlı Yardım

 • Havalimanından Tam Kapınıza veya Kapınızdan Havalimanına Kadar Transfer Hizmeti

 • Son Model Klimalı Araçlar

 • Sınırsız Wi-Fİ Hizmeti

Gazipaşa Havalimanı Transfer Firmaları

dyktransfer.com Havalimanı Transfer konusunda kendini var olan kalitesi ile tüm kullanıcılarına kanıtlamıştır. Teknolojiyi yakından takip ederek var olan hizmet kalitemizi günden güne güçlendiriyoruz.

Havalimanı Transfer Hizmeti

Odak noktamız kalite. Sebebini sorarsanız tüm yılın stresini, yorgunluğunu atmak veya yeni işler yaratmak için insanlar seyahate çıkmakta. Biz müşterilerimizin seyahatlarini en kusursuz şekilde tamamlamalarını sağlayarak ilk yola çıkış amaçlarını sağlamak istemekteyiz. Seyahat başlarken ve biterken çok önemlidir eğer seyahat başında üzücü bir problem yaşarsanız bu etki seyahatinizin sonuna kadar aklınızda kalacaktır veya seyahat bitiminde yaşayacağınız üzücü bir problem seyahat keyfinizi düşürecektir. Tüm operasyon planlamamızı ve hizmetlerimizi müşterilerimizi düşünerek oluşturmaktayız. Toplam kalite yönetimini benimsemiş bir kurum kültürüne sahibiz ve sürekli iyileştirmeler ile başarılı bir ilerleyiş halindeyiz.

Sizler bizler için değerlisiniz. Teşekkürler. 

DYK Transfer; taşımacılık ve turizm kolunda birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle turizm taşımacılığı ve havalimanı transfer alanında hizmet veren şirketimiz, standartları yüksek tutarak kaliteli hizmet vermektedir. 

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Kişi ya da grupların havaalanından veya istedikleri noktadan havaalanına, belirtilen zamanda transfer hizmetlerini güvenli ve konforlu bir şekilde özel tasarlanmış modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız ile sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş alanında uzman sürücülerimiz gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı transfer hizmetleri için en az 24 saat önce telefon ile ya da web sitemiz üzerinden havalimanı transfer rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir. dyktransfer.com, kullanıcıları için farklı seçeneklerde Havalimanı transfer hizmetleri vermektedir Ekonomik Transfer, Özel Transfer, VIP Transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. dytransfer.com Gazipaşa Havalimanı Transferi konusunda müşterilerine en kaliteli ve keyifli transferi sunar.

Antalya Havalimanı Demirtaş Transfer Araçlarımız

Gazipaşa Transfer Araçlarımız

Shuttle (Paylaşımlı) Ekonomik Transferlerimiz (9+1) (13+1) Kişilik özel dizayn minibüsler ile yapılmaktadır. Paylaşımlı transferlerde havalimanında karşılandıktan sonra bekleme süresi azami 30 dakikadır.  Tüm araçlarımızda Sınırsız İnternet ve Klima bulunmaktadır.

Ekonomik ( Shuttle ) Transfer Özellikleri;

 • Bireysel Sigorta & Uçak Bileti Garantisi

 • Wi-Fi, Araç İçi İkramlar, Kısa Mola

 • Son Model Lüks, Klimalı Araçlar

 • Adresten Alınma ve Adrese Bırakılma Hizmeti

 • 7 Gün 24 Saat Ücretsiz Havalimanı Karşılama Hizmeti

Gazipaşa Havalimanı Transfer Rezervasyonu Nasıl yapabilirim?

Hemen Çağrı Merkezimizi Arayın +90 242 255 50 00 

Profesyonel müşteri temsilcimiz ile transfer rezervasyonunuzu planlayın ve sorun yaşamadan tatilinizin keyfini çıkartın. 

Rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra vermiş olduğunuz telefon numarası ve mail adresinize otomatik olarak rezervasyon bilgileriniz ücretsiz olarak gelecektir, bu bilgileri detaylı bir şekilde lütfen kontrol ediniz.

Çağrı Merkezi Hizmet Dilleri;
 

 • Türkçe

 • İngilizce

 • Almanca

 • Rusça

 • Arapça

Antalya Havalimanı Demirtaş Transfer Rezervasyonu Nasıl yapabilirim?


 

Gazipaşa Havalimanında Sizi Nasıl Bulurum?

Gazipaşa havalimanında valizinizi aldıktan sonra terminalin dışına çıkın. Havalimanı Karşılama Personelimiz sizi Gazipaşa havalimanı terminal çıkışında bekliyor olacaktır. Eğer Paylaşımlı (Shuttle) transfer rezervasyonunuz var ise Havalimanı Karşılama Personelimiz sizi elinde dyktransfer.com levhası ile bekliyor olacaktır, eğer özel ya da Özel Transfer rezervasyonunuz var ise Havalimanı Karşılama Personelimiz sizi isminiz yazılı bir levha ile karşılayacaktır. Eğer terminal çıkışında Havalimanı Karşılama Personelimiz bulamazsanız terminal çıkışında kolay tarif edilebilir bir noktada bekleyerek, biletinizde yazan telefon numarasını arayınız.

Havalimanı Karşılama ve Operasyon Ekibimiz Sizlere 7 Gün 24 Saat Boyunca Ücretsiz Bir Şekilde Yardımcı Olacaktır.

Antalya Havalimanında Sizi Nasıl Bulurum?


 

Gazipaşa Havalimanına Dönüş Transferlerinde

Gazipaşa havalimanına geri dönerken size önceden verilen saat ve buluşma noktasında 5 veya 10 dakika önce hazır olun. Dönüş uçağınız iç hatlar ise 1 en az bir saat önce, dış hatlara uçacaksanız en az 2 saat önce Gazipaşa havalimanında hazır bulunmalısınız. Alınış saatiniz size ücretsiz olarak SMS ise bildirilecektir. Var olan Mobil Uygulamamız veya Transfer Web Sitemizden Aracınızın Nerede Olduğunu Öğrenebilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı  Transfer için bizlerle 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.