Hakkımızda | dyktransfer.com 

dyktransfer.com 7 Gün 24 Saat Havalimanı Transfer Hizmeti Sunan A Sınıfı Seyahat Acentesidir. Ekonomik, Özel, VIP Havalimanı Transfer Hizmeti Sunmaktadır.

Odak noktamız kalite. Sebebini sorarsanız tüm yılın stresini, yorgunluğunu atmak veya yeni işler yaratmak için insanlar seyahate çıkmakta. Biz müşterilerimizin seyahatlarini en kusursuz şekilde tamamlamalarını sağlayarak ilk yola çıkış amaçlarını sağlamak istemekteyiz.

Seyahat başlarken ve biterken çok önemlidir eğer seyahat başında üzücü bir problem yaşarsanız bu etki seyahatinizin sonuna kadar aklınızda kalacaktır veya seyahat bitiminde yaşayacağınız üzücü bir problem seyahat keyfinizi düşürecektir. Tüm operasyon planlamamızı ve hizmetlerimizi müşterilerimizi düşünerek oluşturmaktayız.

Toplam kalite yönetimini benimsemiş bir kurum kültürüne sahibiz ve sürekli iyileştirmeler ile başarılı bir ilerleyiş halindeyiz.

Sizler bizler için değerlisiniz. Teşekkürler. 

DYK Transfer; taşımacılık ve turizm kolunda bir çok alanda hizmet vermektedir. Özellikle turizm taşımacılığı ve havalimanı transer alanında hizmet veren şirketimiz, standarları yüksek tutarak kaliteli hizmet vermektedir. 

dyktransfer.com bir Bolenta Turizm markasıdır. Bolenta Turizm A Grubu Seyahat Acentesi ve D2 belgesine sahip turizm taşıma firması olarak hizmet vermektedir.

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, Antalya Havalimanlarına ve Otellere transfer hizmeti yapmaktayız.

Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok Araçlarımız ile sizlere en iyi Transfer hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Araçlarımızda için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanın da Karşılamasını Sağlamaktayız.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili +90 242 255 50 00 telefon numaramızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

dyktransfer.com Havalimanı Transfer - Tur - Uçak Bileti hizmetleri sunan Türsab A sınıfı seyahat acentesidir.

Vizyon 

Zaman ile kendini geliştirerek Antalya ilinin en iyi seyahat acentesi olmak ve daha sonrasında tüm Türkiye'nin en iyisi olmak.

Misyon​

Var olan hizmet kalitesini zaman ilerledikçe iyileştirerek müşterilere en iyi hizmeti sunmak.